Plugins - Akismet - en to el_GR translation catalogue (190 entries)

en: %1$s changed the comment status to %2$s.
el_GR: %1$s άλλαξε την κατάσταση σχολίων σε %2$s.

en: %d comment could not be checked. | %d comments could not be checked.
el_GR[0]: %d σχόλιο δεν θα μπορούσε να ελεγχθεί.
el_GR[1]: %d σχόλια δεν θα μπορούσαν να ελεγχθούν.

en: %d comment moved to Spam. | %d comments moved to Spam.
el_GR[0]: %d το σχόλιο μεταφέρθηκε στην ανεπιθύμητη αλληλογραφία.
el_GR[1]: %d τα σχόλια μεταφέρθηκαν στην ανεπιθύμητη αλληλογραφία.

en: %s ago
el_GR: %s πριν

en: %s approved | %s approved
el_GR[0]: %s εγκεκριμένο
el_GR[1]: %s εγκεκριμένα

en: %s comment was caught as spam. | %s comments were caught as spam.
el_GR[0]: %s σχόλιο εντοπίστηκε ως spam.
el_GR[1]: %s σχόλια εντοπίστηκαν ως spam.

en: %s false positive | %s false positives
el_GR[0]: %s εσφαλμένα θετικό
el_GR[1]: %s εσφαλμένα θετικά

en: %s missed spam | %s missed spam
el_GR[0]: %s χαμένο ανεπιθύμητο
el_GR[1]: %s χαμένα ανεπιθύμητα

en: %s reported this comment as not spam.
el_GR: %s αναφέρθηκε αυτό το σχόλιο ως ανεπιθύμητο.

en: %s reported this comment as spam.
el_GR: %s ανέφερε το σχόλιο ως ανεπιθύμητο.

en: (opens in a new tab)
el_GR: (ανοίγει σε νέα καρτέλα)

en: (undo)
el_GR: (αναίρεση)

en: <a href="%1$s">Akismet</a> has protected your site from %2$s spam comment already.  | <a href="%1$s">Akismet</a> has protected your site from %2$s spam comments already.
el_GR[0]: Το <a href="%1$s">Akismet</a> έχει ανακόψει %2$s ανεπιθύμητο σχόλιο.
el_GR[1]: Το <a href="%1$s">Akismet</a> έχει ανακόψει %2$s ανεπιθύμητα σχόλια.

en: <a href="%1$s">Akismet</a> has protected your site from <a href="%2$s">%3$s spam comment</a>. | <a href="%1$s">Akismet</a> has protected your site from <a href="%2$s">%3$s spam comments</a>.
el_GR[0]: <a href="%1$s">Akismet</a> έχει προστατέψει τον ιστότοπο σας από <a href="%2$s">%3$s ενοχλητικό σχόλιο</a>.
el_GR[1]: <a href="%1$s">Akismet</a> έχει προστατέψει τον ιστότοπο σας από <a href="%2$s">%3$s ενοχλητικά σχόλια</a>.

en: <a href="%s">Akismet</a> blocks spam from getting to your blog.
el_GR: Το <a href="%s">Akismet</a> σταματά τα ανεπιθύμητα σχόλια από το ιστολόγιο σας.

en: <strong class="count">%1$s spam</strong> blocked by <strong>Akismet</strong> | <strong class="count">%1$s spam</strong> blocked by <strong>Akismet</strong>
el_GR[0]: <strong class="count">%1$s ανεπιθύμητο</strong> έχει φραγεί από το <strong>Akismet</strong>
el_GR[1]: <strong class="count">%1$s ανεπιθύμητα</strong> έχει φραγεί από το <strong>Akismet</strong>

en: <strong>Almost done</strong> - configure Akismet and say goodbye to spam
el_GR: <strong>Σχεδόν ολοκληρώθηκε</strong> - ενεργοποιήστε Akismet και πείτε αντίο στα ανεπιθύμητα σχόλια

en: A 12-character Akismet API key. Available at akismet.com/get/
el_GR: Ένα κλειδί API 12-χαρακτήρων για το Akismet. Διαθέσιμο στο akismet.com/get

en: API Key
el_GR: Κλειδί API

en: API key must be set to fetch stats.
el_GR: Πρέπει να οριστεί κλειδί API για τη λήψη στατιστικών.

en: Account
el_GR: Λογαριασμός

en: Accuracy
el_GR: Ακρίβεια

en: Active
el_GR: Ενεργή

en: Akismet %s requires WordPress %s or higher.
el_GR: Το Akismet %s απαιτεί WordPress %s ή νεώτερο.

en: Akismet Configuration
el_GR: Ρυθμίσεις Akismet

en: Akismet FAQ
el_GR: Συχνές Ερωτήσεις Akismet

en: Akismet Setup
el_GR: Ρύθμιση Akismet

en: Akismet Stats
el_GR: Στατιστικά Akismet

en: Akismet Support
el_GR: Υποστήριξη Akismet

en: Akismet Widget
el_GR: Εφαρμογίδιο Akismet

en: Akismet caught this comment as spam during an automatic retry.
el_GR: Το Akismet σήμανε το σχόλιο ως ανεπιθύμητο κατά τον αυτόματο επανέλεγχο.

en: Akismet caught this comment as spam.
el_GR: Το Akismet έπιασε αυτό το σχόλιο ως ανεπιθύμητο.

en: Akismet checked %s comment. | Akismet checked %s comments.
el_GR[0]: Το Akismet έλεγξε %s σχόλιο.
el_GR[1]: Το Akismet έλεγξε %s σχόλια.

en: Akismet cleared this comment during an automatic retry.
el_GR: Το Akismet καθάρισε το σχόλιο αυτό κατά τον αυτόματο επανέλεγχο.

en: Akismet cleared this comment.
el_GR: Το Akismet καθάρισε το σχόλιο αυτό.

en: Akismet could not recheck your comments for spam.
el_GR: Το Akismet δεν μπορεί να επενελέγξει τα σχόλια για ανεπιθύμητα.

en: Akismet encountered a problem with a previous SSL request and disabled it temporarily. It will begin using SSL for requests again shortly.
el_GR: Το Akismet συντάντησε κάποιο πρόβλημα με κάποιο προηγούμενο αίτημα SSL και απενεργοποιήθηκε προσωρινά. Θα ξεκινήστε χρησιμοποιώντας αιτήματα SSL σύντομα.

en: Akismet filters out spam, so you can focus on more important things.
el_GR: Το Akismet φιλτράρει τα ανεπιθύμητα σχόλια, ώστε να επικεντρωθείτε σε πιο σημαντικά πράγματα.

en: Akismet has detected a problem.
el_GR: Το Akismet εντόπισε πρόβλημα.

en: Akismet has saved you %d hour! | Akismet has saved you %d hours!
el_GR[0]: Το Akismet σας γλίτωσε %d ώρα!
el_GR[1]: Το Akismet σας γλίτωσε %d ώρες!

en: Akismet has saved you %d minute! | Akismet has saved you %d minutes!
el_GR[0]: Το Akismet σας γλίτωσε %d λεπτό!
el_GR[1]: Το Akismet σας γλίτωσε %d λεπτά!

en: Akismet has saved you %s day! | Akismet has saved you %s days!
el_GR[0]: Το Akismet σας γλίτωσε %s ημέρα!
el_GR[1]: Το Akismet σας γλίτωσε %s ημέρες!

en: Akismet is not configured. Please enter an API key.
el_GR: Το Akismet δεν έχει ρυθμιστεί. Παρακαλώ εισαγάγετε ένα κλειδί API.

en: Akismet privacy notice
el_GR: Akismet σημείωση ιδιωτικότητας

en: Akismet re-checked and caught this comment as spam.
el_GR: Το Akismet επανέλεγξε και καταχώρησε αυτό το σχόλιο ως spam.

en: Akismet re-checked and cleared this comment.
el_GR: Το Akismet επανέλεγξε και καθάρισε το σχόλιο.

en: Akismet was unable to check this comment (response: %s) but will automatically retry later.
el_GR: Το Akismet δεν μπόρεσε να ελέγξει αυτό το σχόλιο (απάντηση: %s) αλλά θα προσπαθήσει ξανά αργότερα αυτόματα.

en: Akismet was unable to check this comment but will automatically retry later.
el_GR: Το Akismet δεν μπόρεσε να ελέγξει αυτό το σχόλιο, αλλά θα προσπαθήσει ξανά αργότερα.

en: Akismet was unable to recheck this comment (response: %s).
el_GR: Το Akismet δεν μπόρεσε να επανελέγξει αυτό το σχόλιο (απάντηση: %s).

en: Akismet was unable to recheck this comment.
el_GR: Το Akismet δεν μπόρεσε να επανελέγξει αυτό το σχόλιο.

en: All systems functional.
el_GR: Όλα τα συστήμα είναι λειτουργικά.

en: All time
el_GR: Όλο το διάστημα

en: Always put spam in the Spam folder for review.
el_GR: Πάντα βάζε τα ανεπθύμητα σχόλια στο φάκελο ανεπιθυμήτων για έλεγχο.

en: An Akismet API key has been defined in the %s file for this site.
el_GR: Ένα ΑPI Key για το Akismet έχει οριστεί στο αρχείο %s αυτής της σελίδας.

en: Awaiting spam check
el_GR: Εκκρεμεί έλεγχος ανεπιθύμητων

en: Cancelled
el_GR: Ακυρώθηκε

en: Change
el_GR: Αλλαγή

en: Cheatin&#8217; uh?
el_GR: Κλέβεις ε;

en: Check for Spam
el_GR: Έλεγχος για ανεπιθύμητα

en: Checking for Spam (%1$s%)
el_GR: Έλεγχος για ανεπιθύμητα (%1$s%)

en: Choose to either discard the worst spam automatically or to always put all spam in spam folder.
el_GR: Επιλέξτε να αφαιρούνται τα χειρότερα ανεπιθύμητα σχόλια αυτόματα ή πάντα να τοποθετούνται στο φάκελο ανεπιθυμήτων.

en: Cleaning up spam takes time.
el_GR: Ο καθαρισμός από τα ενοχλητικά σχόλια χρειάζεται χρόνο.

en: Cleared by Akismet
el_GR: Εκκαθαρίστηκαν από το Akismet

en: Click the Use this Key button.
el_GR: Κλικ εδώ να χρησιμοποιήστε το κλειδί πλήκτρο.

en: Comment #%d could not be checked.
el_GR: Το σχόλιο #%d δεν θα μπορούσε να ελεγχθεί.

en: Comment #%d is not spam.
el_GR: Το σχόλιο #%d δεν είναι spam.

en: Comment #%d is spam.
el_GR: Το σχόλιο #%d είναι spam.

en: Comment History
el_GR: Ιστορικό σχολίων

en: Comment discarded.
el_GR: Το σχόλιο απορρίφθηκε.

en: Comment not found.
el_GR: Το σχόλιο δε βρέθηκε.

en: Comment status was changed to %s
el_GR: Νέα κατάσταση σχολίου: %s

en: Comment was caught by %s.
el_GR: Το σχόλιο μπλοκαρίστηκε από %s.

en: Comments
el_GR: Σχόλια

en: Connect with API key
el_GR: Συνδεθείτε με ένα API key

en: Connect with Jetpack
el_GR: Σύνδεση με το Jetpack

en: Contact Akismet support
el_GR: Επικοινωνήστε με την υποστήριξη Akismet

en: Copy and paste the API key into the text field.
el_GR: Αντιγραφή και επικόλληση το κλειδί API στο πεδίο κειμένου.

en: Currently unable to fetch stats. Please try again.
el_GR: Επί του παρόντος δεν είναι δυνατή η λήψη στατιστικών. Παρακαλώ προσπαθήστε ξανά.

en: Disabled.
el_GR: Απενεργοποιημένο.

en: Disconnect this account
el_GR: Αποσύνδεση του λογαριασμού

en: Display a privacy notice under your comment forms.
el_GR: Να προβάλεται η σημείωση για την ιδιωτικότητα κάτω από το φόρμα σχολίων.

en: Display the number of spam comments Akismet has caught
el_GR: Προβολή αριθμού ανεπιθύμητων σχολίων που έχει συλλάβει το Akismet

en: Do not display privacy notice.
el_GR: Να μην προβάλεται η σημείωση για την ιδιωτικότητα.

en: Eliminate spam from your site
el_GR: Εξαλείψτε τα spam από την ιστοσελίδα σας

en: Enabled.
el_GR: Ενεργοποιημένο.

en: Enter an API Key
el_GR: Δώστε ένα API κλειδί

en: Enter your API key
el_GR: Εισάγετε το κλειδί API

en: Enter/remove an API key.
el_GR: Δώστε αφαιρέστε ένα API κλειδί.

en: Failed to connect to Akismet.
el_GR: Αποτυχία σύνδεσης με το Akismet.

en: Flagged as spam by %s
el_GR: Χαρακτηρίστηκε ως ανεπιθύμητο από %s

en: Flagged as spam by Akismet
el_GR: Ανεπιθύμητο κατά το Akismet

en: For more information:
el_GR: Για περισσότερα:

en: For more information: %s
el_GR: Για περισσότερες πληροφορίες: %s

en: History
el_GR: Ιστορικό

en: If true, Akismet will automatically discard the worst spam automatically rather than putting it in the spam folder.
el_GR: Αν είναι αληθές, το Akismet αυτόματα θα απορρίπτει τις χειρότερες μορφές spam αντί να τις κατατάσσει στον κατάλογο με τα spam.

en: If true, show the number of approved comments beside each comment author in the comments list page.
el_GR: Αν είναι αληθές, εμφανίζει τον αριθμό των εγκεκριμένων σχολίων δίπλα από κάθε συγγραφέα σχολίου στην σελίδα με τα σχόλια.

en: If you already have an API key
el_GR: Εάν έχετε ήδη ένα API κλειδί

en: Learn more about usage limits.
el_GR: Μάθετε περισσότερα για τα όρια χρήσης.

en: Manual Configuration
el_GR: Χειροκίνητη Ρύθμιση

en: Manually enter an API key
el_GR: Χειροκίνητα δώστε ένα API κλειδί

en: Missing
el_GR: Λείπει

en: Network functions are disabled.
el_GR: Οι λειτουργίες δικτύου είναι απενεργοποιημένες.

en: New to Akismet
el_GR: Νέος στο Akismet

en: No comment history.
el_GR: Χωρίς ιστορικό σχολίων

en: No comments were caught as spam.
el_GR: Δεν εντοπίστηκαν σχόλια ως spam.

en: No worries! Get in touch and we&#8217;ll sort this out.
el_GR: Όχι άγχος! Επικοινωνήστε και θα σας βοήθησουμε να τα καταφέρετε.

en: Note:
el_GR: Σημείωση:

en: On this page, you are able to set up the Akismet plugin.
el_GR: Σε αυτή τη σελίδα, μπορείτε να ρυθμίσετε το πρόσθετο Akismet.

en: On this page, you are able to update your Akismet settings and view spam stats.
el_GR: Σε αυτή τη σελίδα, έχετε τη δυνατότητα να ενημερώσετε τις ρυθμίσεις σας Akismet και να προβάλετε στατιστικά spam.

en: On this page, you are able to view stats on spam filtered on your site.
el_GR: Σε αυτή την σελίδα, μπορείτε να δείτε τα στατιστικά των ανεπιθυμήτων που φιλτραρίστικαν στον ιστότοπο σας.

en: Overview
el_GR: Επισκόπηση

en: Past six months
el_GR: Τους τελευταίους έξι μήνες

en: Please <a href="%1$s">upgrade WordPress</a> to a current version, or <a href="%2$s">downgrade to version 2.4 of the Akismet plugin</a>.
el_GR: Παρακαλώ <a href="%1$s">αναβαθμίστε το WordPress</a> στην τρέχουσα έκδοση, ή <a href="%2$s">υποβαθμίστε στην έκδοση 2.4 του Akismet πρόσθετου</a>.

en: Please check your <a href="%s">Akismet configuration</a> and contact your web host if problems persist.
el_GR: Παρακαλώ ελέγξτε τις <a href="%s">ρυθμίσεις Akismet</a> και επικοινωνήστε με τον πάροχο σας αν το πρόβλημα παραμένει.

en: Please contact <a href="%s" target="_blank">Akismet support</a> for assistance.
el_GR: Παρακαλώ επικοινωνήστε <a href="%s" target="_blank">Akismet υποστήριξη</a> για βοήθεια.

en: Please enter a new key or <a href="%s" target="_blank">contact Akismet support</a>.
el_GR: Παρακαλώ εισάγετε ένα νέο κλειδί ή <a href="%s" target="_blank">επικοινωνήστε με την υποστήριξη Akismet</a>.

en: Please update your payment information.
el_GR: Παρακαλώ ενημερώστε τις πληροφορίες χρέωσης.

en: Please visit your <a href="%s" target="_blank">Akismet account page</a> to reactivate your subscription.
el_GR: Παρακαλώ επισκεφθείτε στην <a href="%s" target="_blank">Akismet σελίδα λογαριασμού</a> για επαναενεργοποίηση της συνδρομής σας.

en: Privacy
el_GR: Ιδιωτικότητα

en: Processed %d comment. | Processed %d comments.
el_GR[0]: Επεξεργάστηκε %d σχόλιο.
el_GR[1]: Επεξεργάστηκαν %d σχόλια.

en: Re-adding...
el_GR: Επαναπροσθήκη

en: Remove this URL
el_GR: Αφαίρεση του URL

en: Removing...
el_GR: Αφαιρείται...

en: Set up a different account
el_GR: Ρυθμίστε έναν διαφορετικό λογαριασμό

en: Set up your Akismet account
el_GR: Ρύθμιση του Akismet λογαριασμού σας.

en: Set up your Akismet account to enable spam filtering on this site.
el_GR: Ρυθμίστε το λογαριασμό σας Akismet για να ενεργοποιήστε το φιλτράρισμα ανεπιθυμήτων σε αυτόν τον ιστότοπο.

en: Settings
el_GR: Ρυθμίσεις

en: Show the number of approved comments beside each comment author in the comments list page.
el_GR: Εμφάνιζε τον αριθμό τον εγκεκριμένων σχολίων δίπλα σε κάθε συντάκτη στην σελίδα με την σχολίων.

en: Sign up for an account on %s to get an API Key.
el_GR: Εγγραφείτε για έναν λογαριασμό στο %s να αποκτήστε ένα API κλειδί.

en: Silently discard the worst and most pervasive spam so I never see it.
el_GR: Σιωπηλά αφαίρεσε τα χειρότερα και τα πιο έντονα ανεπιθύμητα σχόλια, ώστε να μην τα βλέπω ποτέ.

en: Since %1$s, your account made %2$s API calls, compared to your plan&#8217;s limit of %3$s.
el_GR: Από %1$s, ο λογαριασμός σας έκανε %2$s κλήσεις API, σε σύγκριση με το όριο των %3$s του πλάνου σας.

en: Some comments have not yet been checked for spam by Akismet. They have been temporarily held for moderation and will automatically be rechecked later.
el_GR: Κάποια σχόλια δεν έχουν ακόμη ελέγχθεί για ανεπιθύμητα από Akismet. Έχουν κρατηθεί προσωρινά και θα επανελέγχθουν αυτόματα αργότερα.

en: Spam Blocked
el_GR: Ανεπιθύμητα

en: Spam blocked | Spam blocked
el_GR[0]: Ανεπιθύμητο μπλοκαρίστηκε
el_GR[1]: Ανεπιθύμητα μπλοκαρίστηκαν

en: Statistics
el_GR: Στατιστικά

en: Stats response could not be decoded.
el_GR: Δεν ήταν δυνατή η αποκωδικοποίηση απόκρισης των στατιστικών.

en: Status
el_GR: Κατάσταση

en: Strictness
el_GR: Αυστηρότητα

en: Subscription Type
el_GR: Τύπος συνδρομής

en: Suspended
el_GR: Ανεστάλη

en: Temporarily disabled.
el_GR: Προσωρινά απενεργοποιημένο.

en: The API key you entered could not be verified.
el_GR: Το κλειδί που δώσατε δεν μπορεί να επαληθευθεί.

en: The Akismet subscription plan
el_GR: Πλάνο συνδρομής του Akismet

en: The connection to akismet.com could not be established. Please refer to <a href="%s" target="_blank">our guide about firewalls</a> and check your server configuration.
el_GR: Η σύνδεση με το akismet.com δεν μπορεί να εδραιωθεί. Παρακαλώ δείτε την παραπομπομπή <a href="%s" target="_blank">ο οδηγός μας για τα firewalls</a> και ελέγξτε της ρυθμίσεις του διακομιστή σας.

en: The key you entered is invalid. Please double-check it.
el_GR: Το κλειδί είναι άκυρο. Βεβαιωθείτε ότι δώσατε έγκυρο κλειδί.

en: The subscription status - active, cancelled or suspended
el_GR: Η κατάσταση συνδρομής - ενεργή, ακυρωμένη ή σε αναστολή

en: The time period for which to retrieve stats. Options: 60-days, 6-months, all
el_GR: Η χρονική περίοδος για την οποία μπορεί να γίνει ανάκτηση στατιστικών στοιχείων. Επιλογές: 60-μέρες, 6-μήνες, όλα

en: The value provided is not a valid and registered API key.
el_GR: Το πεδίο αυτό δεν περιέχει ένα έγκυρο API key.

en: There is a problem with your API key.
el_GR: Υπάρχει πρόβλημα με τον κλειδί σας.

en: There were no comments to check. Akismet will only check comments awaiting moderation.
el_GR: Δεν υπήρξαν σχόλια για έλεγχο. Το Akismet θα ελέγξει μόνο τα σχόλια στην ουρά αναμονής.

en: There&#8217;s <a href="%2$s">%1$s comment</a> in your spam queue right now. | There are <a href="%2$s">%1$s comments</a> in your spam queue right now.
el_GR[0]: Υπάρχει <a href="%2$s">%1$s σχόλιο</a> στην σειρά ανεπιθυμήτων προς στιγμή.
el_GR[1]: Υπάρχου <a href="%2$s">%1$s σχόλια</a> στην σειρά ανεπιθυμήτων προς στιγμή.

en: There&#8217;s nothing in your <a href='%s'>spam queue</a> at the moment.
el_GR: Δεν υπάρχουν τίποτα στην <a href='%s'>σειρά ανεπιθυμήτων</a> προς στιγμή.

en: This comment was reported as not spam.
el_GR: Το σχόλιο δεν αναφέρθηκε ως ανεπιθύμητο.

en: This comment was reported as spam.
el_GR: Το σχόλιο αναφέρθηκε ως ανεπιθύμητο.

en: This site uses Akismet to reduce spam. <a href="%s" target="_blank" rel="nofollow noopener">Learn how your comment data is processed</a>.
el_GR: Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί το Akismet για να μειώσει τα ανεπιθύμητα σχόλια. <a href="%s" target="_blank" rel="nofollow noopener">Μάθετε πώς υφίστανται επεξεργασία τα δεδομένα των σχολίων σας</a>.

en: This site's API key is hardcoded and cannot be changed via the API.
el_GR: Το API key αυτού του site είναι "γραμμένο" στον κώδικα και δεν μπορεί να αλλαχθεί μέσω του API.

en: This site's API key is hardcoded and cannot be deleted.
el_GR: Το API key αυτού του site είναι "γραμμένο" στον κώδικα και δεν μπορεί να διαγραφεί.

en: Title:
el_GR: Τίτλος:

en: URL removed
el_GR: To URL αφαιρέθηκε

en: Un-spammed by %s
el_GR: Αποσημάνθηκε από %s

en: Upgrade
el_GR: Αναβάθμιση

en: Upgrade to %s
el_GR: Αναβάθμιση σε %s

en: Use your Jetpack connection to set up Akismet.
el_GR: Χρησιμοποιήστε την σύνδεση του Jetpack για να ενεργοποιήσετε το Akismet.

en: Used by millions, Akismet is quite possibly the best way in the world to <strong>protect your blog from spam</strong>. It keeps your site protected even while you sleep. To get started, just go to <a href="admin.php?page=akismet-key-config">your Akismet Settings page</a> to set up your API key.
el_GR: Χρησιμοποιείτε από εκατομμύρια ιστοσελίδες, το Akismet είναι ίσως ο καλύτερος τρόπος στον κόσμο για να <strong>προστατέψετε το ιστολόγιο σας από τα ανεπιθύμητα σχόλια</strong>. Διατηρεί την ιστοσελίδα σας ασφαλή ακόμα και όταν κοιμάστε. Για να αρχίσετε, απλά πηγαίνετε <a href="admin.php?page=akismet-key-config">στην σελίδα ρυθμίσεων του Akismet</a> και ρυθμίστε το κλειδί API.

en: Used by millions, Akismet is quite possibly the best way in the world to <strong>protect your blog from spam</strong>. Your site is fully configured and being protected, even while you sleep.
el_GR: Χρησιμοποιείτε από εκατομμύρια ιστοσελίδες, το Akismet είναι ίσως ο καλύτερος τρόπος στον κόσμο για να <strong>προστατέψετε το ιστολόγιο σας από τα ανεπιθύμητα σχόλια</strong>. Διατηρεί την ιστοσελίδα σας ασφαλή ακόμα και όταν κοιμάστε.

en: View comment history
el_GR: Ιστορικό σχολίων

en: WP-Cron has been disabled using the DISABLE_WP_CRON constant. Comment rechecks may not work properly.
el_GR: Η WP-Cron απενεργοποιήθηκε από την χρήση της σταθερής DISABLE_WP_CRON. Ο επενέλεγχος σχολίων μπορεί να μην λειτουργεί σωστά.

en: We cannot process your payment. Please <a href="%s" target="_blank">update your payment details</a>.
el_GR: Δεν μπορούμε προχωρήσουμε στην πληρωμή σας. Παρακαλούμε <a href="%s" target="_blank">ενημερώστε τα στοιχεία πληρωμής</a>.

en: Would you like to <a href="%s">check pending comments</a>?
el_GR: Θα θέλατε να <a href="%s">ελέγξετε τα σχόλια σε αναμονή</a>;

en: You are connected as %s.
el_GR: Είστε συνδεδεμένος ως %s.

en: You can help us fight spam and upgrade your account by <a href="%s" target="_blank">contributing a token amount</a>.
el_GR: Μπορείτε να βοηθήσετε στην μάχη ανεπιιθυμήτων και αναβαθμίστε τον λογαριασμό σας <a href="%s" target="_blank">συνεισφέροντας ένα συμβολικό ποσό</a>.

en: You don&#8217;t have an Akismet plan.
el_GR: Δεν έχετε κάποιο πακέτο στο Akismet.

en: You don&#8217;t have permission to do that.
el_GR: Δεν έχετε την εξουσιοδότηση να το κάνετε αυτό.

en: You need to enter an API key to activate the Akismet service on your site.
el_GR: Θα πρέπει να δώσετε ένα API κλειδί για να ενεργοποιήσετε την υπηρεσία στον ιστότοπο σας.

en: Your API key is no longer valid.
el_GR: Το κλειδί σας API δεν είναι πλέον έγκυρο.

en: Your Akismet account usage is approaching your plan&#8217;s limit
el_GR: Η χρήση του λογαριασμού σας Akismet πλησιάζει το όριο του πλάνου

en: Your Akismet account usage is over your plan&#8217;s limit
el_GR: Η χρήση του λογαριασμού σας Akismet είναι πάνω από το όριο πλάνου

en: Your Akismet plan has been cancelled.
el_GR: Το πακέτο σας Akismet ακυρώθηκε.

en: Your Akismet subscription is suspended.
el_GR: Η συνδρομή σας Akismet ανεστάλει.

en: Your Akismet usage has been over your plan&#8217;s limit for three consecutive months. We have restricted your account for the rest of the month. Upgrade your plan so Akismet can continue blocking spam.
el_GR: Η χρήση του λογαριασμού σας Akismet είναι πάνω από το όριο του πλάνου για τρεις διαδοχικούς μήνες. Έχουμε περιορίσει τον λογαριασμό σας για τον υπόλοιπο μήνα. Αναβαθμίστε το πλάνο σας έτσι το Akismet να μπορεί να συνεχίσει να σταματά τα ανεπιθύμητα.

en: Your Akismet usage has been over your plan&#8217;s limit for two consecutive months. Next month, we will restrict your account after you reach the limit. Please consider upgrading your plan.
el_GR: Ο λογαριασμός σας Akismet είναι σχεδόν στο όριο του πλάνου για δύο συνεχόμενους μήνες. Τον επόμενο μήνα, θα σας περιορίσουμε το λογαριασμό σας αφότου περάσετε το όριο. Παρακαλούμε σκεφθείτε να αναβαθμίσετε το πλάνο σας.

en: Your Akismet usage is nearing your plan&#8217;s limit for the third consecutive month. We will restrict your account after you reach the limit. Upgrade your plan so Akismet can continue blocking spam.
el_GR: Η χρήση του λογαριασμού σας Akismet είναι σχεδόν στο όριο του πλάνου για τρεις διαδοχικούς μήνες.  Θα περιορίσουμε τον λογαριασμό σας για τον υπόλοιπο μήνα αφότου φτάσετε στο όριο. Αναβαθμίστε το πλάνο σας έτσι το Akismet να μπορεί να συνεχίσει να σταματά τα ανεπιθύμητα.

en: Your Web server cannot make SSL requests; contact your Web host and ask them to add support for SSL requests.
el_GR: Ο διακομιστής δεν μπορεί να κάνει SSL αιτήματα, επικοινωνήστε με φιλοξενητή και ζητήστε να προσθέσει την υποστήριξη SSL αιτημάτων.

en: Your account has been restricted
el_GR: Ο λογαριασμός σας περιορίστηκε

en: Your firewall may be blocking Akismet from connecting to its API. Please contact your host and refer to <a href="%s" target="_blank">our guide about firewalls</a>.
el_GR: Το firewall σας μπορεί να μας μπλοκάρει. Παρακαλούμε επικοινωνήστε με τον φιλοξενητή σας και αναφέρετε τον <a href="%s" target="_blank">τον οδηγό μας για τα firewalls</a>.

en: Your site can&#8217;t connect to the Akismet servers.
el_GR: Η σελίδα σας δεν μπορεί να συνδεθεί στους σέρβερ της Akismet

en: Your subscription for %s is cancelled.
el_GR: Η συνδρομή σας για %s είναι ακυρωμένη.

en: Your subscription for %s is suspended.
el_GR: Η συνδρομή για %s έχει ανακληθεί.

en: Your web host or server administrator has disabled PHP&#8217;s <code>gethostbynamel</code> function.  <strong>Akismet cannot work correctly until this is fixed.</strong>  Please contact your web host or firewall administrator and give them <a href="%s" target="_blank">this information about Akismet&#8217;s system requirements</a>.
el_GR: Ο διαχειριστής του διακομιστή σας έχει απενεργοποιήσει τις PHP&#8217;s <code>gethostbynamel</code> συναρτήσεις. <strong>Το Akismet δεν μπορεί να δουλέψει σωστά μέχρι να διορθωθεί αυτό.</strong> Παρακαλούμε επικοινωνήστε με τον διαχειριστή του διακομιστή ή του τοίχους προστασίας και δώστε τους <a href="%s" target="_blank">αυτή την πληροφορία για τις απαιτήσεις του Akismet</a>.

[ctx: comments]
en: Spam
el_GR: Ανεπιθύμητα
